

Danas smo nažalost sve više svjedoci saobraćajnih nesreća, a uzrok je pretežno brza vožnja i nesavjesnost vozača, te vožnje u alkoholiziranom stanju. Sve to dovodi do sve više tragičnih ishoda gdje mlade osobe a i one totalno nedužne izgube život.
Članak o kome danas pišemo je saobraćajn nesreća koja se dogodila u Srbiji u gradu Pirotu, u 22:30 prošlog petka. Naime radi se o malodobnoj djevojci A.Đ. koja ima 16 godina i koja je bila iza upravljača.

Ona je bez pitanja svog oca uzela auto, i u blizini supermarketa gdje su sjedile tri tinejdžerke umjesto kočnice pritisnula je gas do kraja te izgubila kontrolu nad vozilom. Djevojčice su teže povrijeđene a ovoje još samo jedna u nizu od nesreća koje se dešavaju u današnjici.