“ONI SU ME TAMO ZABORAVILI” – Ceca Ražnatović šokirala priznanjem o danima iza rešetaka: “Da mi je mjesec dana da se naspavam”
Pevačica Svetlana Ceca Ražnatović prisetila se perioda koji je provela u Centralnom zatvoru i tom prilikom podelila anegdotu koja je iznenadila mnoge.
Tokom razgovora sa Anja Mit, dotakle su se teme saobraćajnih kazni. Ceca ju je pitala da li je nekada prekoračila brzinu i da li joj je policija „progledala kroz prste“.
Međutim, odgovor mlade glumice bio je neočekivan:
– Jesam, ali mi nisu oprostili. Pisali su mi kaznu, a pošto sam menjala adresu, stigla mi je naredba za zatvor. Zvali su me pre 15 dana i rekli: deset dana u Požarevcu ili 10.000 dinara. Bez razmišljanja sam rekla: „Požarevac“. Nastao je muk. Kao mlada mama, samo sam želela da se naspavam. Tako sam im i rekla. Ipak, na kraju sam platila kaznu – ispričala je kroz smeh.
Na to se nadovezala i Ceca, koja je tokom Operacija Sablja bila privedena, pa je kroz lično iskustvo dodala:
– Pazi šta želiš. Tako sam i ja govorila da mi treba mesec dana sna, pa su me tamo „zaboravili“. Pazi šta želiš.
U nastavku emisije pomenuta je i Jelena Karleuša, koja je ranije iznenadila javnost kada je, uprkos dugogodišnjem sukobu, pohvalila Cecine pesme u jednom muzičkom takmičenju.
Komentarišući izvođenje pesme „Trula višnja“, istakla je da je Marina Tucaković pisala izuzetne tekstove, naglasivši da Ceca ima velike hitove bez obzira na njihov lični odnos.




















