Od ulaska Stanija Dobrojević u aktuelnu sezonu rijalitija Elita, u javnost su počele da izlaze razne priče o učesnicima. Ona je ušla kao specijalni gost, pa se i gledaoci i takmičari pitaju koliko će se zapravo zadržati u Bijeloj kući.

Stanija je za svoje učešće potpisala poseban ugovor, a u razgovoru za Blic naglasila je da ima najveći honorar, ali i da joj cilj nije osvajanje glavne nagrade.
Jedna od zanimljivijih stavki u njenom ugovoru jeste i lični frizer. Milo Joksimović je pred kamerama otkrio detalje o saradnji sa Stanijom, ističući da upravo on svake nedjelje dolazi na imanje u Šimanovcima kako bi se pobrinuo za njenu frizuru – i tako će biti dok god ona bude dio rijalitija.
– Stanija je jedina koja ima takvu privilegiju. Mislim da se do sada nikada nije desilo da neka učesnica ima ličnog frizera svake nedjelje, pa čak i mogućnost da ga angažuje kad god poželi. Nisam imao uvid u ugovor, ali vjerujem da je riječ o najvećem honoraru u istoriji rijalitija. Tek sada raste interesovanje publike, posebno zbog odnosa između Stanije, Aneli, Asmina i Maje – rekao je on za “Blic“, a zatim opisao kako izgledaju njegove posjete.
Nakon nedavnih pregovora, Stanija se vratila u Bijelu kuću i otkrila ostalim učesnicima da će se zadržati duže nego što je prvobitno planirano. Mnogi su odmah zaključili da bi mogla ostati do samog kraja, a njen frizer se osvrnuo i na tu mogućnost.
Izmjena ugovora
Stanija Dobrojević se prije nekoliko dana, nakon novih pregovora, vratila u Bijelu kuću i otkrila ostalim učesnicima da će njen boravak trajati duže nego što je prvobitno bilo planirano. To je odmah pokrenulo komentare među takmičarima, koji vjeruju da će ostati sve do finala, dok se njen frizer osvrnuo i na cijelu situaciju.




















